LED Paneel Opbouwframe Click 62x62cm wit Opbouw Montagerame
LED Paneel Opbouwframe Click 62x62cm wit Opbouw Montagerame
€ 24,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Paneel Opbouwframe Pro+ wit 62x62cm
Het witte opbouwframe is een eenvoudige optie voor plafondmontage. Het frame wordt direct op bijvoorbeeld het betonnen plafond of houten plafond geschroefd.
In de Pro-versie is het aan elkaar schroeven niet meer nodig. Dankzij het kliksysteem wordt het witte aluminium frame zonder gereedschap in elkaar gezet. Hierdoor wordt op arbeidstijd bespaard.
Montagetip: Zet het opbouwframe in elkaar en houd het op de gewenste plek om de boorgaten te markeren.
Naast de afmeting 62x62 cm zijn er nog andere afmetingen (cm) beschikbaar: 30x30, 30x60, 60x60, 120x15, 120x30, 120x60, 150x30, 160x40.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 62x62 |
| Gewicht: | 0,8 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,81 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,8 kg |
| Opbouwbreedte: | 620 mm |
| Opbouwlengte: | 620 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden