LED Paneel Wand- en Plafondhouder Z-beugel 4 stuks
LED Paneel Wand- en Plafondhouder Z-beugel 4 stuks
€ 5,95
Niet langer beschikbaar
LED Plafondhouder - het onmisbare accessoire voor vrije montage
Telkens wanneer u geen plafonduitsparing gebruikt om een LED paneel te plaatsen (waarvoor speciale houders met veerklemmen bestaan), heeft u dit soort houders nodig om vast te schroeven. Hiermee gemonteerd hangt een LED paneel direct onder het plafond, ongeacht de grootte van het model - of het nu 30 x 30, 60 x 60, 62 x 62, 120 x 30 of 120 x 60 cm is. Voor een perfecte pasvorm gebruikt u echter meer dan één set van 4 stuks LED plafondhouders voor de maten met een zijlengte van 120 cm.
LED Wandhouders bevestigen het paneel stevig aan het oppervlak
Deze wand- en plafondhouders zijn geoptimaliseerd voor de LED panelen in het assortiment van Longlife-LED, waardoor de functionele garantie niet kan worden verleend bij gebruik van panelen van andere aanbieders. Het vastschroeven met deze stalen Z-beugels werkt natuurlijk ook in andere posities dan onder het plafond, dus met LED wandhouders aan muren of in meubels. De afstand tot het plafond bedraagt 1 cm (+ de hoogte van het paneel).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Breedte van de verpakking: | 9 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30, 30x30, 60x60, 62x62, 80x30, 120x15, 120x30, 120x60, 150x30, 160x40, 30x30x30, 60x60x60, 80x80x80 |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 13,5 cm |
Aanmelden