LED Paneel Y-kabelophanging 2x1Meter ophanging kabelsysteem montageset voor plafond
LED Paneel Y-kabelophanging 2x1Meter ophanging kabelsysteem montageset voor plafond
€ 10,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2134
LED Paneel Y-ophanging 2x kabelsysteem 1,0 meter
Dit kabelsysteem stelt u in staat om LED panelen als hanglamp op te hangen.
Terwijl bij andere kabelsystemen voor elke kabel een bevestiging naar boven nodig is, worden hier telkens twee tegenover elkaar liggende kabels in Y-vorm naar boven naar het plafond samengevoegd (zie afbeelding in de fotogalerij).
Een praktische en tegelijkertijd mooie oplossing!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Paneel Y-kabelophanging 2x1Meter ophanging kabelsysteem montageset voor plafond"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30, 30x30, 60x60, 62x62, 80x30, 120x15, 120x30, 120x60, 150x30, 160x40, 30x30x30, 60x60x60, 80x80x80 |
| Gewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 100 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,1 kg |
| Productbreedte: | 1 mm |
| Productlengte: | 1000 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.