LED Panel Inbouwframe 120x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Panel Inbouwframe 120x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 37,95
42 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 120x30cm
Door gebruik te maken van inbouwframes kunnen LED-panels in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch in een ruimte kunnen worden geïntegreerd zonder het totaalbeeld van het ruimteontwerp te beïnvloeden.
De montage is vrij eenvoudig te realiseren: er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de grootte van het frame, waarna het frame met de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing wordt geplaatst. Het frame bedekt hierbij de gezaagde plafonduitsparing volledig. Het panel wordt vervolgens eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en erin gelegd. Mocht er geen ruimte zijn om het panel door het frame te schuiven, dan kan deze ook vóór de montage in het frame worden geplaatst, waarna beide samen in de plafonduitsparing worden gezet. De drivers of voedingen worden daarbij op de achterkant van het panel of ernaast in het plafond geplaatst.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing of montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
Wij bieden de inbouwframes aan in verschillende maten en ze zijn voor bijna alle LED-panels te gebruiken. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x30 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,3 kg |
| Inbouwbreedte: | 317 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 1217 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Paneelformaat: | 120x30 |
| Productbreedte: | 330 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1230 mm |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
Aanmelden