LED Panel Inbouwframe 120x60cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Panel Inbouwframe 120x60cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 41,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 120x60cm
Met onze LED-inbouwframes kunt u uw LED panels heel eenvoudig naadloos in een passend gezaagde plafonduitsparing plaatsen. Zo kunnen ze optisch ideaal in de ruimte worden geïntegreerd.
Onze inbouwframes vallen op door een zeer eenvoudige montage. Er wordt enkel een plafonduitsparing gezaagd die overeenkomt met de grootte van het frame, waarna het frame met behulp van de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing wordt geplaatst. Het frame bedekt hierbij de gezaagde plafonduitsparing volledig. Het panel wordt vervolgens simpelweg diagonaal door het frame geschoven en erin gelegd. Mocht dit vanwege ruimtegebrek niet mogelijk zijn, dan kan het panel ook vóór de montage in het frame worden gelegd, waarna beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing resp. montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
De inbouwframes bieden wij in verschillende maten aan en ze zijn voor bijna alle LED-panels bruikbaar. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht: | 1,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,75 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 600 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,6 g |
| Inbouwbreedte: | 617 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 1217 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,15 kg |
| Productbreedte: | 630 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1230 mm |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
Aanmelden