LED Panel Inbouwframe 150x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Panel Inbouwframe 150x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 27,27
% € 41,95 (34.99% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 150x30cm
Met de inbouwframes kunnen LED-panels in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch naadloos in een ruimte kunnen worden geïntegreerd.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing resp. montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
De montage is daarbij vrij eenvoudig te realiseren; er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de framegrootte, en het frame wordt via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing geplaatst. Het frame bedekt daarbij de gezaagde plafonduitsparing volledig. Het panel wordt vervolgens eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en hierin gelegd. Mocht er geen ruimte zijn om het panel door het frame te schuiven, dan kan deze ook vóór de montage in het frame worden geplaatst, waarna beide samen in de plafonduitsparing worden gezet. De drivers resp. voedingen worden daarbij op de achterkant van het panel of daarnaast in het plafond geplaatst.
Wij bieden de inbouwframes aan in verschillende maten en ze zijn voor bijna alle LED-panels bruikbaar. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 150x30 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Inbouwbreedte: | 322 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 1522 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 335 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1535 mm |
| Verpakkingslengte: | 155 cm |
Aanmelden