LED Panel Inbouwframe 30x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaten plafond
LED Panel Inbouwframe 30x30cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaten plafond
€ 26,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 30x30cm
Met onze LED-inbouwframes kunt u uw LED panels heel eenvoudig naadloos in een passend gezaagde plafonduitsparing plaatsen. Zo kunnen ze optisch ideaal in de ruimte worden geïntegreerd.
De inbouwframes bieden wij in verschillende maten aan en zijn voor bijna alle LED-panels te gebruiken. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
De montage is daarbij kinderspel. Er wordt enkel een plafonduitsparing gezaagd die overeenkomt met de framegrootte en het frame wordt via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing geplaatst. Hierbij bedekt het frame de gezaagde plafonduitsparing volledig. Vervolgens wordt het panel eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en hierin gelegd. Mocht dit om technische redenen qua ruimte niet mogelijk zijn, dan kan het panel ook voor de montage in het frame worden gelegd en kunnen beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst.
De drivers of voedingen worden op de achterkant van het panel of in het plafond daarnaast geplaatst.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing of montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 34 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 30x30 |
| Gewicht: | 0,369 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,596 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 203 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 227 g |
| Inbouwbreedte: | 317 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 317 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,369 kg |
| Productbreedte: | 330 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 330 mm |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 35 cm |
Aanmelden