LED Panel Inbouwframe 30x60cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Panel Inbouwframe 30x60cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 29,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 30x60cm
Met de inbouwframes kunnen LED-panels in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch naadloos in een ruimte kunnen worden geïntegreerd.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is al inbegrepen
- Plafonduitsparing of montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
De montage is daarbij kinderspel. Er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de framegrootte, en het frame wordt via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing geplaatst. Hierbij bedekt het frame de gezaagde plafonduitsparing volledig. Vervolgens wordt het panel eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en erin gelegd. Mocht dit om redenen van ruimtegebrek niet mogelijk zijn, dan kan het panel ook vóór de montage in het frame worden gelegd en kunnen beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst.
De drivers of voedingen worden op de achterkant van het panel of in het plafond ernaast geplaatst.
De inbouwframes bieden wij in verschillende maten aan en ze zijn voor bijna alle LED-panels te gebruiken. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x30 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Inbouwbreedte: | 317 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 617 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Productbreedte: | 330 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 630 mm |
| Verpakkingslengte: | 65 cm |
Aanmelden