LED Panel Inbouwframe 30x80cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaten plafond
LED Panel Inbouwframe 30x80cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaten plafond
€ 30,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4274
LED Panel Inbouwframe wit 30x80 cm
Het 30x80 cm grote LED-paneel wordt in het aluminium inbouwframe geplaatst. Het inbouwframe wordt in een passende plafonduitsparing met de zijdelingse veerklemmen vastgezet. Optisch gaat het geplaatste paneel naadloos op in het plafond. De gezaagde plafonduitsparing wordt door het inbouwframe afgedekt.
Voordelen:
- Eenvoudige, snelle montage
- Montagemateriaal bij de levering inbegrepen
- Plafonduitsparing resp. montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Naadloze aansluiting van het plafond met het frame
De inbouwframes bieden wij in verschillende maten aan en zijn voor bijna alle LED-panelen te gebruiken. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Panel Inbouwframe 30x80cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaten plafond"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 80x30 |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Inbouwbreedte: | 322 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 822 mm |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg, 0,12345 kg |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Verpakkingslengte: | 125 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.