LED Panel Inbouwframe 62x62cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
LED Panel Inbouwframe 62x62cm wit Plafondinbouw Montageframe voor Gipsplaatplafond
€ 35,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Inbouwframe wit 62x62cm
Door gebruik te maken van inbouwframes kunnen LED-panels in een overeenkomstig gesneden plafonduitsparing worden geplaatst, waardoor ze optisch in een ruimte kunnen worden geïntegreerd zonder het totaalbeeld van het ontwerp van de ruimte te beïnvloeden.
De inbouwframes bieden wij in verschillende maten aan en zijn voor bijna alle LED-panels inzetbaar. Al onze inbouwframes zijn wit gelakt.
De montage is daarbij vrij eenvoudig te realiseren; er wordt enkel een plafonduitsparing gesneden die overeenkomt met de framegrootte en het frame wordt via de meegeleverde veerklemmen in de plafonduitsparing geplaatst. Het frame bedekt daarbij de gesneden plafonduitsparing volledig. Het panel wordt vervolgens eenvoudig diagonaal door het frame geschoven en hierin gelegd. Mocht er geen ruimte zijn om het panel door het frame te schuiven, dan kan deze ook vóór de montage in het frame worden gelegd en kunnen beide samen in de plafonduitsparing worden geplaatst. De drivers of voedingen worden daarbij op de achterkant van het panel of daarnaast in het plafond geplaatst.
Voordelen:
- Eenvoudige en snelle uitvoering van de montage
- Benodigd montagemateriaal is reeds inbegrepen
- Plafonduitsparing of montage kan in verschillende materialen worden uitgevoerd, bijv.: gipsplaten, hout, enz.
- Vrijwel naadloze aansluiting van het plafond met het frame
Alle beschikbare maten:
- 300mm x 300mm | Uitsparing: 317mm x 317mm
- 600mm x 300mm | Uitsparing: 617mm x 317mm
- 620mm x 620mm | Uitsparing: 642mm x 642mm
- 1200mm x 150mm | Uitsparing: 1222mm x 172mm
- 1200mm x 300mm | Uitsparing: 1217mm x 317mm
- 1200mm x 600mm | Uitsparing: 1217mm x 617mm
- 1500mm x 300mm | Uitsparing: 1522mm x 322mm
- 1600mm x 400mm | Uitsparing: 1622mm x 422mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 62x62 |
| Gewicht: | 0,75 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,1 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 350 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,35 g |
| Inbouwbreedte: | 642 mm |
| Inbouwdiepte: | 41 mm |
| Inbouwlengte: | 642 mm |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,75 kg |
| Productbreedte: | 655 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 655 mm |
| Verpakkingslengte: | 67 cm |
Aanmelden