LED Panel Inbouwspot rond wit 12W Ø172mm 5500K dimbaar
LED Panel Inbouwspot rond wit 12W Ø172mm 5500K dimbaar
€ 8,65
% € 28,95 (70.12% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot 12W Ø172mm 5500K dimbaar
De LED inbouwspot verspreidt een vrijwel verblindingsvrij, koudwit licht (5.500 Kelvin) in een stralingshoek van 120 graden. Door de geringe inbouwdiepte van 20 millimeter kan deze zeer flexibel in verlaagde plafonds of wanden worden geplaatst, bijvoorbeeld in woonruimtes, kantoorruimtes, winkels of dokterspraktijken. Ook montage van de LED inbouwspots in schuine plafond- of wandvlakken is mogelijk.
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 157 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 172 mm
- Energiezuinige, onderhoudsvrije verlichtingsoplossing
- Basisverlichting en gerichte verlichting van deelgebieden mogelijk
- Montage met zijdelingse veerklemmen voor fixatie
De dimbare LED inbouwspot is uitgerust met LED's van het merk EPISTAR (type SMD2835), die korte ontsteek- en opstarttijden van minder dan 0,5 seconden hebben. Voor de spots is een nominale levensduur van 30.000 uur met 25.000 schakelcycli aangegeven.
Een dimbare driver is al in de leveringsomvang inbegrepen.
Om de intensiteit van de lamp te wijzigen, moet een Triac-dimmer of -regelaar, bijv. een muurschakelaar, apart worden besteld. Kies de regelaar zo dat deze het vermogen van de inbouwspot kan verwerken. Bij het opnieuw inschakelen van de inbouwlamp wordt rekening gehouden met de vorige instelling.
Bekijk in ons assortiment ook de ruime keuze aan andere LED inbouwspots in andere afmetingen, vormen en lichtsterktes.
Tip: De LED panel inbouwspots mogen niet direct boven vochtige ruimtes worden geïnstalleerd, omdat ze slechts over beschermingsklasse IP20 beschikken.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897895 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,26 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,41 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 60 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,06 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 157 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 270 cd |
| Lichtstroom: | 960 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 960 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 172 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 75 Watt |
| Vermogen: | 12 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden