LED Panel Inbouwspot rond wit 8W Ø225mm 4000K
LED Panel Inbouwspot rond wit 8W Ø225mm 4000K
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
LED Panel Inbouwspot rond 18W Ø225mm 4000K
- Neutraal wit LED-licht 4000 Kelvin
- Zeer harmonieuze en homogene lichtverdeling
- Incl. extern laagvoltage voorschakelapparaat
- Aangenaam warm wit LED-licht
- Inbouwdiepte inclusief bevestigingsklemmen 20 mm
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 205 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 225 mm
Dit LED Panel is een ronde inbouwspot die u naar eigen smaak en behoefte als plafond- of wandinbouwlamp kunt gebruiken. Het homogeen verlichte oppervlak is nagenoeg verblindingsvrij en oogt daardoor zeer elegant.
De spot heeft een aluminium frame met een geringe inbouwdiepte en beschikt over de typische klembevestiging van LED-inbouwspots, evenals een melkachtige kunststof afdekking.
Het benodigde voorschakelapparaat is al bij de levering inbegrepen en maakt een eenvoudige aansluiting op het 230V stroomnet mogelijk.
Toepassingsgebieden:
- Klaslokalen, restaurants, hotels, ziekenhuizen, klinieken, scholen
- Conferentieruimtes, dokterspraktijken, musea, galerieën, massagepraktijken
- Supermarkten, trainingsruimtes, behandelkamers
- Woonkamer, gang, slaapkamer
En in tal van andere toepassingsgebieden
Dimbaarheid
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 22 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897127 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 18 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,4 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,49 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 94 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,095 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 205 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 469 cd |
| Lichtstroom: | 1350 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,4 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1350 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 225 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 100 Watt |
| Vermogen: | 18 W |
| Verpakkingslengte: | 32,26 cm |
| Vervangend artikel: | 4698 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden