LED Panel Inbouwspot rond zilver 24W Ø300mm 3000K
LED Panel Inbouwspot rond zilver 24W Ø300mm 3000K
€ 30,95
Niet langer beschikbaar
LED Inbouwspot zilver 24W Ø300mm 3000K
- Extreem vlakke bouwvorm
- RVS-look zeer elegant
- Voor directe 230V-aansluiting
- Aangenaam warmwit LED-licht
- Incl. extern voorschakelapparaat
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Inbouwdiameter: 280 mm
- Producthoogte: 25 mm
- Productdiameter: 300 mm
Deze 24W LED Panel spot is met zijn geringe inbouwdiepte van slechts 20mm zeer geschikt voor inbouw in verlaagde plafonds of gipswanden. De aluminium ring in RVS-look omsluit de melkachtige afdekking van kunststof. Het warmwitte licht wordt met een brede stralingshoek aan de ruimte afgegeven. Overal waar grote oppervlakken of ruimtes verlicht moeten worden, behalen deze LED-panel spots uitstekende resultaten.
De bijbehorende trafo wordt meegeleverd en wordt eenvoudig op de 230V stroomkabel aangesloten.
Toepassingsgebieden:
- Woonruimte (keuken, badkamer/toilet, hal, woonkamer), behandelkamers, kiosk
- Massagepraktijken, dokterspraktijken, supermarkt, modewinkel, verkoopruimtes
- Kinderdagverblijven, klaslokalen, trainingsruimtes
Dimbaarheid
Het paneel is standaard niet dimbaar. Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding of fase-afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht van het paneel te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Verdere opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmer-besturing en PUSH-dimming
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 43 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 24 mm |
| Driver afmeting lengte: | 100 mm |
| EPREL-registratienummer: | 929708 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,74 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,933 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 192 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,193 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiameter: | 280 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 1440 cd |
| Lichtstroom: | 1800 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,74 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1800 Lumen |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 300 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 150 Watt |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden