LED Panel Inbouwspot vierkant wit 9W 145x145mm 4000K
LED Panel Inbouwspot vierkant wit 9W 145x145mm 4000K
€ 15,45
Niet langer beschikbaar
LED Panel Inbouwspot vierkant 9W 145x145mm 4000K
- Extreem platte bouwvorm
- Voor directe 230V-aansluiting
- Aangenaam neutraal wit LED-licht
- Geen afzonderlijke LED-punten zichtbaar
- Incl. extern voorschakelapparaat
- Dimbare trafo apart verkrijgbaar
Afmetingen
- Inbouwlengte: 131 mm
- Inbouwbreedte: 131 mm
- Inbouwdiepte: 20 mm
- Productbreedte: 145 mm
- Productlengte: 145 mm
- Producthoogte: 25 mm
Dit LED-paneel met een zijlengte van 145 mm is zeer eenvoudig te monteren dankzij de bevestigingsklemmen. Ideaal geschikt voor verlaagde plafonds of gipswanden waar weinig ruimte beschikbaar is. Het homogeen verlichte oppervlak is nagenoeg verblindingsvrij en oogt zeer modern. In onze online shop vindt u de verschillende artikelen uit deze serie.
Het externe voorschakelapparaat is bij de levering inbegrepen.
Toepassingsgebieden:
- Woonkamers, verkoopruimten, klaslokalen, restaurants, hotels
- Ziekenhuizen, klinieken, scholen, gangen, dokterspraktijken, musea, hal
- Massagepraktijken, trainingsruimten, behandelkamers, ontvangsthallen
- Kinderdagverblijven, slaapkamers, collegezalen, galerieën, supermarkten
En in tal van andere toepassingsgebieden.
Dimbarkeit
Het paneel is standaard niet dimbaar.
Met een extra artikel kan het paneel bijvoorbeeld via fase-aansnijding/afsnijding (TRIAC) dimmers worden aangestuurd. Om het licht te dimmen, moet er een dimmer op het voorschakelapparaat worden aangesloten.
Overige opties
- DALI-besturing
- 0-10V dimmerbesturing en PUSH-dimmen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 38 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 88 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897135 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,24 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,285 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 40 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 131 mm |
| Inbouwdiepte: | 20 mm |
| Inbouwlengte: | 131 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 5 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 174 cd |
| Lichtstroom: | 630 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,24 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 630 Lumen |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 145 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 145 mm |
| Schakelcycli: | 25000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 60 Watt |
| Vermogen: | 9 W |
| Verpakkingslengte: | 16,11 cm |
| Vervangend artikel: | 4707 |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden