LED Panel Opbouwframe Classic 120x30cm zilver Opbouw Montageframe
LED Panel Opbouwframe Classic 120x30cm zilver Opbouw Montageframe
€ 26,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Opbouwframe 120x30cm Zilver
Ons rechthoekige opbouwframe met de zijlengtes 120x30cm en een opbouwhoogte van 50mm biedt u elegante ontwerpmogelijkheden voor de verlichting van uw ruimtes.
✔️ Eenvoudige montage voor een snelle en efficiënte inrichting
✔️ Hoogwaardige aluminium profielen voor langdurige stabiliteit
✔️ Inclusief montagemateriaal voor wand- en plafondbevestiging
✔️ Verborgen ruimte voor de voeding tussen het panel en het plafond/de wand
✔️ Niet compatibel met 24V panels
Eenvoudige montage
De hoogwaardige profielen van aluminium worden eenvoudig met de meegeleverde schroeven gemonteerd en vervolgens eveneens met schroeven aan de wand of onder het plafond bevestigd. Het panel zelf wordt pas na de montage van het volledige frame aan het plafond of de wand in het frame geschoven, waarbij u hiervoor nogmaals één profiel verwijdert. Schroeven en pluggen voor plafond- en wandmontage zijn bij de levering inbegrepen.
Robuuste constructie
Ons opbouwframe biedt een stabiele en duurzame oplossing voor uw verlichtingsbehoeften. De robuuste aluminium profielen zorgen voor een veilige en betrouwbare bevestiging van uw LED panels.
Praktische toepassing
Praktisch en handig bij het gebruik van onze opbouwframes is de mogelijkheid om de voeding tussen het panel en het plafond of de wand te laten "verdwijnen". Vlak en elegant bieden de frames hiervoor voldoende ruimte. Dit maakt een schone en nette installatie zonder zichtbare kabels mogelijk.
Gedetailleerde montagehandleiding
1. Frame monteren: Het opbouwframe volledig in elkaar zetten, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact afgetekend kunnen worden.
2. Lengtedelen bevestigen: Het frame weer uit elkaar halen en de lengtedelen aan het plafond vastschroeven, waarbij de schroeven niet volledig worden aangedraaid, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
3. Panel plaatsen: Het panel kan nu door het naar buiten kantelen van de lengtedelen direct in het frame worden geplaatst.
4. Frame fixeren: De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het panel in de betreffende richting opzij geschoven, zodat men bij de schroefverbinding aan het plafond kan komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook verplaatst worden; hiervoor moeten nieuwe bevestigingsgaten in het frame worden gemaakt.
5. Elektrische verbinding: In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkingen van de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Compatibiliteit
Let op: de Classic opbouwframes zijn niet compatibel met onze 24V panels.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x30 |
| Gewicht: | 1,1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,12 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 20 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,1 kg |
| Paneelformaat: | 120x30 |
| Productbreedte: | 299 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 1199 mm |
| Verpakkingslengte: | 126,21 cm |
Aanmelden