LED Panel Opbouwframe Click 120x30cm wit Montageframe
LED Panel Opbouwframe Click 120x30cm wit Montageframe
€ 32,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Opbouwframe Pro+ wit 120x30cm
Het witte aluminium frame wordt eenvoudig aan het plafond geschroefd. Om de boorgaten te markeren, zet u het opbouwframe zonder gereedschap in elkaar en houdt u het frame op de gewenste plek om de boorgaten af te tekenen.
Wandmontage is ook mogelijk. Om te voorkomen dat het paneel naar achteren kantelt, moet er tussen de muur en het paneel bijvoorbeeld een blok piepschuim worden geplaatst. Andere oplossingen zijn mogelijk.
Naast de afmeting 120x30 cm zijn er nog andere afmetingen (cm) beschikbaar: 30x30, 30x60, 60x60, 62x62, 120x15, 120x60, 150x30, 160x40.
Montagehandleiding
- Zet het opbouwframe volledig in elkaar, zodat dit haaks is en de boorgaten op het plafond exact kunnen worden afgetekend.
- Haal het frame weer uit elkaar en schroef de lengtedelen aan het plafond, draai de schroeven hierbij nog niet vast, zodat het zijdeel licht naar buiten gekanteld kan worden.
- Het paneel kan nu direct in het frame worden geplaatst door de lengtedelen uit elkaar te kantelen.
- De framedelen kunnen nu aan het plafond worden vastgeschroefd. Hiervoor wordt het paneel zijwaarts in de betreffende richting geschoven, zodat u bij de schroefverbinding aan het plafond kunt komen. Mochten de gaten voor de bevestiging te ver naar binnen in het frame liggen, dan kunnen deze ook worden verplaatst door nieuwe bevestigingsgaten in het frame te boren.
- In de laatste stap wordt de elektrische verbinding tot stand gebracht en worden de afdekkappen aan de kopse kanten van het opbouwframe gemonteerd.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x30 |
| Gewicht: | 1,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,5 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,5 kg |
| Opbouwbreedte: | 300 mm |
| Opbouwlengte: | 1200 mm |
| Paneelformaat: | 120x30 |
| Productbreedte: | 300 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden