LED Panel Opbouwframe Click 60x60cm wit Opbouw Montageframe
LED Panel Opbouwframe Click 60x60cm wit Opbouw Montageframe
€ 21,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Panel Opbouwframe Pro+ wit 60x60cm
Met een aluminium opbouwframe monteert u het LED-paneel eenvoudig aan een gips-, beton- of houten plafond. Om de boorgaten te markeren, zet u het aluminium opbouwframe zonder gereedschap in elkaar en houdt u het frame op de gewenste plek. Plafondopeningen zijn niet nodig.
Vanwege de hoogte van het opbouwframe kan de schakelende voeding gemakkelijk op het paneel worden geplaatst. Door het frame is de voeding niet meer zichtbaar.
Onze Pro-versie wordt zonder gereedschap gemonteerd, waardoor waardevolle arbeidstijd wordt bespaard.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 60x60 |
| Gewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,05 g |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,107 kg |
| Opbouwbreedte: | 600 mm |
| Opbouwlengte: | 600 mm |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 600 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden