LED Panel Trafo max. 44 Watt, 1060mA, 27-42V
LED Panel Trafo max. 44 Watt, 1060mA, 27-42V
€ 14,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2699
LED Panel Trafo max. 44 Watt, 1060mA, 27-42V
Deze LED-trafo wordt voornamelijk gebruikt bij panels met een maximaal vermogen van 44W.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Panel Trafo max. 44 Watt, 1060mA, 27-42V"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Energieverbruik: | 44 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 4,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 5,4 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,9 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 4,5 kg |
| Nominale stroom: | 1060 mA |
| Productlengte: | 100 mm |
| Vermogen: | 44 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.