LED Spot 3-delige SET (3x 2,6W) 12V 3000K-6500K IP20 Ø75x6mm Uitsparing Ø55mm
LED Spot 3-delige SET (3x 2,6W) 12V 3000K-6500K IP20 Ø75x6mm Uitsparing Ø55mm
€ 24,34
% € 62,95 (61.33% bespaard)13 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Super 3-delige SET LED Spots met trafo en afstandsbediening
Wij presenteren u hier een geniale en super eenvoudig te installeren set van drie LED spots. Als opbouwspot gebruikt zijn ze al extreem plat, maar ze kunnen bovendien door het eenvoudig afnemen van de magnetische ring aan de achterzijde in nog plattere inbouwlampen veranderd worden:
Afmetingen
- Inbouwdiepte: 3 mm
- Inbouwdiameter: 55 mm
- Producthoogte: 5 mm
- Productdiameter: 75 mm
De spots hebben elk een minimaal verbruik van slechts 2,6 Watt. Ze kunnen in de drie lichtkleuren warmwit, neutraalwit en koudwit branden.
Bovendien zijn de spots al uitgerust met een 2 m lange kabel en een kleine stekker. Deze kleine stekkers worden in de daarvoor bestemde bussen op de trafo gestoken:
Aan de andere kant van de trafo is al een 160 cm lange kabel met eurostekker voorgeïnstalleerd. Voor de ingebruikname hoeft deze stekker alleen nog maar in het stopcontact. Let nu nog op een kleine, maar belangrijke "truc", want anders gebeurt er bij het aansluiten op het stopcontact... helemaal niets!
U moet na de hierboven beschreven, eenvoudige voorbereidingen nu de stekker in het stopcontact steken en daarbij GELIJKTIJDIG de ON-toets van de afstandsbediening INGEDRUKT en deze op de spots gericht houden.
De spots reageren dan met een kort knipperen. Trek de stekker er nu nogmaals uit, zodat de verbinding van de afstandsbediening met de LED-spots opgeslagen blijft. Vanaf nu staat ook de memory-functie tot uw beschikking.
Memory-functie
Deze functie zorgt ervoor dat uw laatste lichtinstellingen voor het uitschakelen opgeslagen blijven, ook als u uw LED paneel niet via de afstandsbediening, maar via een normale lichtschakelaar uitschakelt. Bij het opnieuw inschakelen zijn deze instellingen dan weer precies zo beschikbaar, totdat u ze weer wijzigt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | opaal |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| CCT-modus: | fade |
| Dimbaar: | Ja |
| Driverafmeting breedte: | 44 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 26 mm |
| Driver afmeting lengte: | 145 mm |
| EPREL-registratienummer: | 897721 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 7,8 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Inbouwdiameter: | 55 mm |
| Inbouwdiepte: | 3 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2016 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 360 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 360 Lumen |
| Nominale stroom: | 1250 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,95 |
| Productdiameter: | 75 mm |
| Producthoogte: | 5 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 40 Watt |
| Vermogen: | 7,8 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden