LED Spot GU10 3W 4000K 300lm 110° Neutraalwit | vervangt 30W,
LED Spot GU10 3W 4000K 300lm 110° Neutraalwit | vervangt 30W,
€ 2,95
Niet langer beschikbaar
LED Spot GU10 3W - neutraalwit
De GU10 bouwvorm voor spots is wijdverspreid. Ook moderne LED lichtbronnen hebben deze bouwvorm overgenomen en zijn daarmee een ideaal alternatief voor traditionele halogeenspots. De lichtbron kan heel eenvoudig in de GU10 fitting worden gestoken en met een lichte draai worden vastgezet. De ombouw van traditionele halogeenspots naar energiebesparende LED lichtbronnen GU10 is super eenvoudig, omdat er geen extra voeding nodig is.
U ontvangt 300 lumen neutraalwit licht in een stralingshoek van 110°. De LED spot heeft een extreem laag verbruik van slechts 3W en vervangt daarbij een halogeenspot van 30W. Met de overstap naar LED spots kunt u zo stroom en geld besparen. De lange levensduur van de LED van 25000 uur is een ander pluspunt. Vervanging van de spots is slechts om de paar jaar nodig. Met een reactietijd van één seconde zorgt onze LED spot snel voor de benodigde helderheid.
Let er voor de aankoop op dat deze LED spot niet dimbaar is.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 5,2 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897714 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | GU10 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,057 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,01 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtsterkte / Candela: | 250 cd |
| Lichtstroom: | 300 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 300 Lumen |
| Nominale stroom: | 35 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,4 |
| Productdiameter: | 50 mm |
| Producthoogte: | 56 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 12500 |
| Stralingshoek: | 110 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 30 Watt |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,3 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,2 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden