LED Strip CC SMD3528 4000K 9-16V 4,8W/m IP20 180cm
LED Strip CC SMD3528 4000K 9-16V 4,8W/m IP20 180cm
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
LED Strip CC SMD3528 4000K 9-16V 4,8W/m IP20 180cm
De meter lange LED-strip kan elke 50mm worden ingekort en zo op de gewenste maat worden aangepast. Voer de inkorting alleen uit op de snijmarkeringen om de functionaliteit van de strip te behouden. De LED-strip heeft een breedte van 8 mm. Aan de achterzijde van de strip bevindt zich een plakstrip voor bevestiging op gladde en schone oppervlakken. Op de LED-strip bevinden zich 60 LED's per meter.
Wanneer een ruimte zakelijkheid en professionaliteit moet uitstralen, dan is de neutraal witte lichtkleur een uitstekende keuze. Kantoren, badkamers, behandelkamers en keukens zijn ruimtes waar deze lichtkleur bij voorkeur wordt toegepast. Vanwege de beschermingsklasse IP20 is deze strip alleen geschikt voor droge binnentoepassingen. LED-strips met de classificatie IP20 zijn NIET geschikt voor gebruik onder water.
- Levensduur: ca. 25000 uur
- Beschermingsklasse: IP20
- Kleurweergave: ca. >80 Ra
- Lichtstroom per meter: tot 360 lumen per meter
- Stroomverbruik per meter: maximaal 300 mA per meter
- 3 LED's per segment
Tip: Wij adviseren de installatie van 9 V/DC LED-strips in aluminium profielen (apart te bestellen). De LED-strip wordt door het aluminium profiel beschermd tegen mechanische beschadigingen en de montage ziet er strak afgewerkt uit.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 16 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 929742 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 8,64 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,61 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 30 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 9 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-afstand: | 16,7 mm |
| LED-chip-type: | SMD3528 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 60 |
| Leds per segment: | 3 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 1,8 meter |
| Lichtstroom: | 774 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 430 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 648 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 360 lm/m |
| Productbreedte: | 8 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1,8 m |
| Productlengte: | 1800 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 50 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Stroomverbruik per meter: | 300 mA/m |
| Vermogen: | 8,64 W |
| Vermogen per meter: | 4,8 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 1 cm |
| Verpakkingslengte: | 18,5 cm |
Aanmelden