LED Strip Hoekverbinder L-vorm 2-polig
LED Strip Hoekverbinder L-vorm 2-polig
€ 0,74
% € 0,95 (22.11% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1544
Hoekverbinder voor 2-polige LED Strips, 10mm
Met behulp van deze hoekverbinder kunt u eenkleurige LED-strips (2-polig) met een breedte van 10mm in een L-vorm leggen (oftewel \u201com de hoek\u201d).
Eenvoudige klem-/klikverbindingen (zonder solderen!) worden mogelijk gemaakt door de bijbehorende snelverbinders.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Strip Hoekverbinder L-vorm 2-polig"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,005 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,005 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 10 mm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.