LED Strip Pro+ Voedingskabel 60cm met Stekker
LED Strip Pro+ Voedingskabel 60cm met Stekker
€ 13,95
17 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3834
LED Strip Pro+ Voedingskabel 60cm met Stekker
Zorgt voor een veilige en stabiele stroomvoorziening van uw LED-strips, met een praktische lengte voor flexibele toepassingen en een eenvoudige, snelle installatie.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Strip Pro+ Voedingskabel 60cm met Stekker"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 6,34 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 6,79 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,45 g |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 6,34 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.