LED Strip Snelverbinder 2-polig 10mm voor met siliconen beklede strips
LED Strip Snelverbinder 2-polig 10mm voor met siliconen beklede strips
€ 0,69
% € 0,95 (27.37% bespaard)Niet langer beschikbaar
Snelverbinder voor met siliconen beklede LED-strips, 2-polig, 10mm
Hier hebben we een speciaal type snelverbinder voor 10mm brede, eenkleurige LED-strips.
Dit artikel maakt het absoluut snel en praktisch verbinden van waterbestendige, dus met siliconen beklede LED-strips mogelijk.
De contactpunten op de strips hoeven namelijk niet te worden ontdaan van de siliconenlaag.
Kleine metalen pinnen in de verbinder maken het elektrische contact wanneer de verbinder wordt dichtgeklikt, omdat ze de siliconenlaag eenvoudig doorboren.
Soldeerwerkzaamheden zijn niet meer nodig.
Belangrijke opmerking:
De op deze manier tot stand gebrachte verbinding is NIET waterbestendig!
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,001 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,001 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,001 kg |
| Productkleur: | wit |
Aanmelden