LED Strip Snelverbinder 2-polig 8mm voor 120LED/m SMD3528
LED Strip Snelverbinder 2-polig 8mm voor 120LED/m SMD3528
€ 0,73
% € 0,95 (23.16% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1900
Snelverbinder voor 2-polige LED strips met 120LED/meter
Met deze snelverbinder kunt u LED strips met 120 gemonteerde LED's per meter (2-polig, 8mm breedte) comfortabel en zonder soldeerwerk op andere LED strips aansluiten. Het elektrische contact wordt tot stand gebracht door een klik-/klemverbinding, nadat de uiteinden van de strips onder de contacten in de verbinder zijn geschoven.
Het bijzondere aan deze snelverbinder is een kleine uitsparing die ruimte biedt voor de zeer dicht op elkaar gemonteerde LED's in het aansluitgedeelte.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Strip Snelverbinder 2-polig 8mm voor 120LED/m SMD3528"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.