LED Strip Verbindingskabel 2-polig 10mm
LED Strip Verbindingskabel 2-polig 10mm
€ 0,89
% € 1,95 (54.36% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1904
Verbindingskabel voor 2-polige LED strips, 10mm
Deze verbindingskabel met een lengte van 15cm is geschikt voor eenkleurige LED-strips (2-polig) met een aansluitbreedte van 10mm.
De verbinding van extra strips gebeurt snel en eenvoudig via de reeds aan beide zijden aangebrachte snelverbinders. Hiervoor klapt u de verbinder open, schuift u de kabeluiteinden van de strips onder de contacten en klikt u deze weer dicht.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Strip Verbindingskabel 2-polig 10mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,002 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,002 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,002 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.