LED Strip Verbindingskabel 2-polig 8mm
LED Strip Verbindingskabel 2-polig 8mm
€ 0,89
% € 1,95 (54.36% bespaard)Niet langer beschikbaar
Verbindingskabel voor 2-polige, waterbestendige LED strips, 8mm
Deze verbindingskabel is geschikt voor het verbinden van eenkleurige, waterbestendige LED-strips (met siliconen ommanteling) met een breedte van 8mm.
Aan beide zijden zijn reeds snelkoppelingen gemonteerd, waardoor u snel kunt doorverbinden met andere strips.
De bijzonderheid van deze snelkoppelingen moet worden benadrukt:
De met siliconen ommantelde (dus waterbestendige LED-strips) kunnen eenvoudig in deze koppeling worden gelegd en dichtgeklikt worden. De elektrische contacten worden hierbij tot stand gebracht door kleine "metalen pinnen" die door de siliconen heen prikken.
Let op:
De op deze wijze tot stand gebrachte verbinding van waterbestendige LED-strips is NIET waterbestendig.
De verbindingskabel heeft een totale lengte van 15cm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,004 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,004 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,004 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden