LED Trapverlichting Smart Tuya RGB+CCT 230V 3W Onderdeel
LED Trapverlichting Smart Tuya RGB+CCT 230V 3W Onderdeel
€ 21,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4417
LED Trapverlichting RGB+CCT | Schuifmechanisme
De trapverlichting bestaat uit twee delen:
- Dit onderdeel is de basis en is uitgerust met de LED-chips en de bijbehorende aansluitingen voor de stroomvoorziening.
- Het bovendeel moet apart worden besteld. Er zijn verschillende uitvoeringen beschikbaar wat betreft design, kleur en lichtuitstraling. Kies het passende bovendeel dat geschikt is voor het schuifmechanisme.
Deze dimbare trapverlichting wordt geïnstalleerd in standaard inbouwdozen langs de trap. Installatie als wandlamp, bijvoorbeeld op de hoogte van de plinten langs gangen, is ook mogelijk. De trap of andere ruimtes worden met deze trapverlichting prachtig in de schijnwerpers gezet. Naast het lichtontwerp garandeert deze verlichting meer veiligheid en oriëntatie.
Montagehandleiding voor LED trapverlichting / tredenverlichting
Deze video laat u stap voor stap zien hoe u de trapverlichting in een inbouwmontage kunt installeren:
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Trapverlichting Smart Tuya RGB+CCT 230V 3W Onderdeel"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 8 cm |
| EPREL-registratienummer: | 1235230 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,08 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 18 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 18,25 g |
| Inbouwdiepte: | 36 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 300 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 300 Lumen |
| Productbreedte: | 72 mm |
| Producthoogte: | 36 mm |
| Productlengte: | 72 mm |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.