LED UFO High Bay Lamp 200Watt 5500K IP65
LED UFO High Bay Lamp 200Watt 5500K IP65
€ 156,95
% € 314,95 (50.17% bespaard)Niet langer beschikbaar
LED UFO High Bay Lamp 200Watt 5500K IP65
Alleen al de MeanWell driver is altijd een belangrijk kwaliteitskenmerk dat voor een LED straler spreekt, maar onze UFO High Bay lamp overtuigt bovendien overal in industrie- en bedrijfshallen met zijn heldere lichtopbrengst en zijn zuinige stroomverbruik, namelijk slechts ongeveer een derde in vergelijking met conventionele HQL-stralers.
De behuizing zorgt met speciale koelribben voor een perfecte warmteafvoer en levert daarmee een belangrijke bijdrage aan de lange levensduur van de LED UFO High Bay lamp van meer dan 50.000 bedrijfsuren.
Beschermingsklasse IP65 (stof- en waterdichtheid) behoort eveneens tot de eigenschappen en zo wordt de LED UFO High Bay lamp onder andere ook graag in stallen gebruikt.
Hij heeft een stralingshoek van 120° en levert helder, koudwit licht.
- MeanWell merkdriver
- Beschermd tegen spatwater en stof
- Meer dan 50.000 bedrijfsuren levensduur
- Stralingshoek van 120°
- Koudwit licht
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aantal leds: | 315 |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | helder |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +45 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverfabrikant: | MEAN WELL |
| EPREL-registratienummer: | 929707 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 6,95 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 7,8 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 850 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,85 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 26000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 6,95 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 26000 Lumen |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productdiameter: | 400 mm |
| Producthoogte: | 208 mm |
| Productkleur: | zwart |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 500 Watt |
| Vermogen: | 200 W |
| Verpakkingslengte: | 60 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden