LED Universele buis T8 150cm 24W 3000K 3200 Lumen
LED Universele buis T8 150cm 24W 3000K 3200 Lumen
€ 38,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3603
LED ook voor buizen
Universele buizen met een lengte van 150 cm zijn overal te vinden, of het nu in particuliere huishoudens, werkplaatsen, de industrie of op vele andere plaatsen is. Onze LED universele buis van 24 Watt stelt u in staat om meer dan 50% aan energie te besparen, want deze vervangt conventionele TL-buizen van 58 Watt, zonder concessies te doen aan de lichtopbrengst. Het lage stroomverbruik in combinatie met de verwachte levensduur van 40.000 uur maakt de LED buizen tot een zeer duurzame en daarmee voordelige vervanging voor de traditionele TL-lamp.
Uw voordelen op een rij:- warmwit (3000K)
- 3200 Lumen
- 150cm lang
- Stralingshoek 160°
- geen opstarttijd
- IP20
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Universele buis T8 150cm 24W 3000K 3200 Lumen"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| EPREL-registratienummer: | 901880 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | T8 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 4,5 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 4,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,1 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 3200 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 4,5 kg |
| Nominale lichtstroom: | 3200 Lumen |
| Productkleur: | transparant |
| Stralingshoek: | 160 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.