LED Vlam Effect E14 3W
LED Vlam Effect E14 3W
€ 2,09
% € 10,45 (80% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2280
LED Lamp met Vlam-Flikkering
Deze LED Kaars met E14 fitting ziet eruit als een heel gewone lamp, maar dat is het niet!
Uitgerust met geweldige energiebesparende LED-technologie, simuleert deze het flakkeren van vlammen en tovert daarmee een gezellige vuur-atmosfeer voor mooie uren in de warme kamer, wanneer het buiten stormt en sneeuwt (of wanneer u er ook maar plezier aan beleefd).
De lamp heeft slechts 3 Watt verbruik en zal u bovendien verblijden met een lange levensduur (50.000 branduren) – een eigenschap die standaard gepaard gaat met moderne LED-technologie.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Vlam Effect E14 3W"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 4 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 3 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | E14 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,5 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 15 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 17 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 1800 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD3528 |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | amber |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Opwarmtijd: | 2 s |
| Powerfactor: | 0,4 |
| Productkleur: | wit |
| Vermogen: | 3 W |
| Verpakkingshoogte: | 13 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Voeding: | intern |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.