LED Vochtbestendige lamp met bewegingsmelder 12W IP54 4000K neutraal wit
LED Vochtbestendige lamp met bewegingsmelder 12W IP54 4000K neutraal wit
€ 10,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Ovale LED vochtbestendige lamp met bewegingsmelder
Deze LED vochtbestendige lamp in ovale vorm behoort tot de klassiekers. Vroeger werden kleine ruimtes, zolders, kelders, stookruimtes, schuren, garages etc. met deze klassieker uitgerust. Vandaag de dag is deze praktische, compacte lamp nog steeds verkrijgbaar, maar dan met moderne, energiebesparende LED-technologie. Dit model is bovendien uitgerust met een bewegingsmelder.
De bewegingsmelder laat de lamp branden zodra er beweging wordt geregistreerd. Het zoeken naar de lichtschakelaar is verleden tijd en als u net met beide handen een zwaar voorwerp draagt, komt een automatisch inschakelende LED vochtbestendige lamp zeer goed van pas. Met een bewegingsmelder wordt stroom bespaard, omdat het licht ook weer vanzelf uitschakelt. De tijdsduur en gevoeligheid zijn niet instelbaar. De lamp brandt na bewegingsdetectie gedurende ca. 3 minuten.
De 12W vochtbestendige lamp straalt met neutraal wit LED-licht, wat zorgt voor heldere zichtomstandigheden.
Vanwege de beschermingsklasse IP54 is deze lamp geschikt voor vochtige ruimtes. En door de afmetingen van 261x143x79 mm kan deze lamp ruimtebesparend in elke kamer en in elke hoek worden geplaatst.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal leds: | 60 |
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP54 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Driverfabrikant: | Howlonger |
| EPREL-registratienummer: | 709995 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,38 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,38 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 143 mm |
| Inbouwdiepte: | 79 mm |
| Inbouwlengte: | 261 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 840 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,38 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 840 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 143 mm |
| Producthoogte: | 79 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 261 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingslengte: | 67 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden