LED Voeding 100W 24V 4.17A IP67 LongLife LED JLV-24100KA-S Schakelvoeding Constante Spanning CV
LED Voeding 100W 24V 4.17A IP67 LongLife LED JLV-24100KA-S Schakelvoeding Constante Spanning CV
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4244
Constante spanning driver DC 24V/100W | Beschermingsklasse IP67
- Compact formaat
- Aluminium behuizing voor perfecte koeling en robuustheid
- Incl. galvanische scheiding
- Kabellengte Pri./Sec. elk 200 mm
- Hoogefficiënte IC-driver voor LED-verlichting
- Stabiele constante spanningsuitgang
- Beschermingsklasse IP67, geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Lange levensduur
- Overbelastings-/kortsluitbeveiliging
- Oververhittingsbeveiliging - schakelt na afkoeling automatisch weer in
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 100W 24V 4.17A IP67 LongLife LED JLV-24100KA-S Schakelvoeding Constante Spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 52 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 35 mm |
| Driver afmeting lengte: | 215 mm |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,85 kg |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 52 mm |
| Inbouwdiepte: | 22 mm |
| Inbouwlengte: | 215 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 720 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productlengte: | 215 mm |
| Serie: | JLV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 4170 mA |
| Vermogen: | 100 W |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.