LED Voeding 150W 12V 12.5A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12150-TDH Schakelvoeding CV
LED Voeding 150W 12V 12.5A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12150-TDH Schakelvoeding CV
€ 124,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2308
Schakelvoeding 12V, Triac dimbaar
- Schakelvoeding met constante spanningsuitgang
- AC-ingang: 200-240VA
- Ingebouwd PFC-circuit
- Rendement: tot 88%
- Beveiligingsfuncties: kortsluiting, overbelasting, oververhitting
- Beschermd door een robuuste aluminium behuizing
- Beschermingsklasse IP66 - geschikt voor buiteninstallatie
- Vermogen: 150W
- TRIAC Dimmer: fase-aansnijding/afsnijding
- Flikkervrij dimmen, dimbaarheid van 0% tot 100%
- Geschikt voor LED-verlichtingssystemen
- Afmetingen (LxBxH): 258 mm x 78 mm x 47 mm
Opmerking: Het datablad voor de schakelvoeding vindt u als PDF-document in het tabblad "Downloads" hiernaast.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 150W 12V 12.5A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12150-TDH Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 29,9 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 78 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 47 mm |
| Driver afmeting lengte: | 265 mm |
| Driverfabrikant: | SC Power |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,558 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,652 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 65 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 67 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,558 kg |
| Nominale stroom: | 1200 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 83 mm |
| Producthoogte: | 65 mm |
| Productlengte: | 265 mm |
| Serie: | KVF |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.