LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 LongLife LED JLV-12150KA-C Schakelvoeding Constante Spanning CV
LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 LongLife LED JLV-12150KA-C Schakelvoeding Constante Spanning CV
€ 37,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4241
DC 12V/150W Voeding incl. Galvanische Scheiding
- Compact formaat, eenvoudige installatie
- Aluminium behuizing voor robuustheid en koeling en daarmee een lange levensduur
- Kabellengte Pri./Sec. elk 200 mm
- Zeer efficiënte IC-driver voor LED-verlichting
- Groot input-bereik (100~250VAC)
- Stabiele constante spanningsuitgang
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Overbelastings-/kortsluitbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 150W 12V 12.5A IP67 LongLife LED JLV-12150KA-C Schakelvoeding Constante Spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 25,7 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 71,2 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 45 mm |
| Driver afmeting lengte: | 244 mm |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,24 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,28 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 46 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 46 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 71,2 mm |
| Inbouwdiepte: | 45 mm |
| Inbouwlengte: | 244 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,24 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 1250 mA |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 71,2 mm |
| Producthoogte: | 45 mm |
| Productlengte: | 244 mm |
| Serie: | JLV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12500 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 9 cm |
| Vervangend artikel: | 5766 |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.