LED Voeding 150W 24V 6.25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-24150-TDH Schakelende voeding CV
LED Voeding 150W 24V 6.25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-24150-TDH Schakelende voeding CV
€ 124,95
4 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3560
LED Voeding 150W 24V 6.25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-24150-TDH Schakelende voeding CV
- Constante spanningsvoeding
- Vermogen: 150W
- Afmetingen (LxBxH): 265 mm x 83 mm x 65 mm
- Beschermingsklasse IP66 - geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Overbelastingsbeveiliging door uitschakeling, Auto Recovery
- Beveiliging tegen kortsluiting en overspanning
- Voeding in gesloten kunststof behuizing
- Universele ingang
- Rendement 88%
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 150W 24V 6.25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-24150-TDH Schakelende voeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 29,8 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 78 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 47 mm |
| Driver afmeting lengte: | 256 mm |
| Driverfabrikant: | SC Power |
| Energieverbruik: | 150 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,511 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,577 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 66 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 74 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,511 kg |
| Nominale stroom: | 1550 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 83 mm |
| Producthoogte: | 65 mm |
| Productlengte: | 265 mm |
| Serie: | KVF |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6250 mA |
| Vermogen: | 150 W |
| Verpakkingshoogte: | 8,2 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,7 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.