LED Voeding 200W 12V 16.6A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12200-TDH Schakelvoeding CV
LED Voeding 200W 12V 16.6A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12200-TDH Schakelvoeding CV
€ 89,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2307
Dimbare schakelvoeding 12V
- Schakelvoeding met constante spanningsuitgang
- AC-ingang: 200-240VA
- Ingebouwd PFC-circuit
- Rendement: tot 87%
- Beveiligingsfuncties: kortsluiting, overbelasting, oververhitting
- Beschermd door robuuste aluminium behuizing
- Beschermingsklasse IP66 - geschikt voor buiteninstallatie
- Koeling door vrije luchtconvectie
- TRIAC dimmer: fase-aansnijding/afsnijding
- Flikkervrij dimmen
- Geschikt voor LED-verlichting
- Productafmetingen: 256 mm x 80 mm x 47 mm
- Uitgangsstroom: 16,6A
- Koeling door vrije luchtconvectie
Opmerking: Het datablad voor de schakelvoeding vindt u als PDF-document in het tabblad "Downloads" hiernaast.
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 200W 12V 16.6A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12200-TDH Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 29,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 78 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 47 mm |
| Driver afmeting lengte: | 265 mm |
| Driverfabrikant: | SC Power |
| Energieverbruik: | 200 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,48 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,55 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 69 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 72 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,48 kg |
| Nominale stroom: | 1400 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 83 mm |
| Producthoogte: | 65 mm |
| Productlengte: | 265 mm |
| Serie: | KVF |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 16600 mA |
| Vermogen: | 200 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 8 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.