LED Voeding 300W 12V 25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12300-TDH Schakelvoeding CV
LED Voeding 300W 12V 25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12300-TDH Schakelvoeding CV
€ 169,95
12 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
2309
Schakelvoeding, Triac dimbaar, DC12V
- Schakelvoeding voor constante spanning
- AC-ingang: 200-240VA
- Ingebouwd PFC-circuit
- Rendement: tot 89%
- Beveiligingsfuncties: kortsluiting, overbelasting, oververhitting
- Beschermd door robuuste aluminium behuizing
- Beschermingsklasse IP66 - geschikt voor buiteninstallatie
- Koeling door vrije luchtconvectie
- TRIAC-dimmer
- Flikkervrij dimmen
- Geschikt voor LED-verlichting
Opmerking: Het specificatieblad voor de schakelvoeding vindt u als PDF-bestand in het tabblad "Downloads" hiernaast.
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 300W 12V 25A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KVF-12300-TDH Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 78 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 47 mm |
| Driver afmeting lengte: | 276 mm |
| Driverfabrikant: | SC Power |
| Energieverbruik: | 300 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,67 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,94 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 1,67 kg |
| Nominale stroom: | 2000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 121 mm |
| Producthoogte: | 61 mm |
| Productlengte: | 336 mm |
| Serie: | KVF |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 25000 mA |
| Vermogen: | 300 W |
| Verpakkingslengte: | 36,13 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.