LED Voeding 30W 12V 2.5A IP67 LongLife LED JLV-12030KA Schakelende voeding constante spanning CV
LED Voeding 30W 12V 2.5A IP67 LongLife LED JLV-12030KA Schakelende voeding constante spanning CV
€ 12,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4238
LED Voeding 30W 12V 2.5A IP67 LongLife LED JLV-12030KA Schakelende voeding constante spanning CV
- Energiezuinige constante spanningsvoeding
- Beschermingsklasse IP67 - geschikt voor binnen- en buitengebruik of vochtige ruimtes
- Voornamelijk te gebruiken voor LED-verlichting
- Beveiligd tegen overstroom, kortsluiting en oververhitting
- Niet dimbaar
- Afmetingen (LxBxH): 190 mm x 29 mm x 21 mm
- Vermogen: 30W
- Kabellengte Pri./Sec. elk 200mm, volledige ingangsspanning (100V~250V)
- Rendement: 82 %
- Koeling door vrije luchtconvectie
- Bedrijfstemperatuurbereik van -30 °C tot +70 °C
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 30W 12V 2.5A IP67 LongLife LED JLV-12030KA Schakelende voeding constante spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 21 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 29 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 190 mm |
| Energieverbruik: | 30 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,23 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,25 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 22 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 22 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 29 mm |
| Inbouwdiepte: | 21 mm |
| Inbouwlengte: | 190 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,23 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 250 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 29 mm |
| Producthoogte: | 21 mm |
| Productlengte: | 190 mm |
| Serie: | JLV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 2500 mA |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,7 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.