LED Voeding 30W 24V 1.25A IP67 LongLife LED JLV-24030KA Schakelende voeding Constante spanning CV
LED Voeding 30W 24V 1.25A IP67 LongLife LED JLV-24030KA Schakelende voeding Constante spanning CV
€ 12,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4242
DC 24V/30W OEM-voeding incl. galvanische scheiding
- Echte 30 W uitgangsvermogen, ontworpen voor 100% constante volledige belasting
- Aluminium behuizing, 100% waterdicht, beschermingsklasse IP 67 (geschikt voor binnen- en buitengebruik)
- Overbelastings-/kortsluitbeveiliging
- Universele ingangsspanning (100V~250V)
- Hoge transferefficiëntie
- Kabellengte Pri./Sec. elk 200 mm
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 30W 24V 1.25A IP67 LongLife LED JLV-24030KA Schakelende voeding Constante spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 20 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 29 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21 mm |
| Driver afmeting lengte: | 190 mm |
| Energieverbruik: | 30 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,23 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,253 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 21 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 21 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 29 mm |
| Inbouwdiepte: | 21 mm |
| Inbouwlengte: | 190 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,23 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 400 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 29 mm |
| Producthoogte: | 21 mm |
| Productlengte: | 190 mm |
| Serie: | JLV |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1250 mA |
| Vermogen: | 30 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.