LED Voeding 40W 24V 1.67A IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE LS-40V24-D1 Schakelvoeding CV
LED Voeding 40W 24V 1.67A IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE LS-40V24-D1 Schakelvoeding CV
€ 24,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4351
LED Constante spanning voeding voor LED verlichting
- Beschermingsklasse IP20 - alleen geschikt voor binnengebruik
- Afmeting 156x49.5x33 mm
- TRIAC Fase-aansnijding / -afsnijding dimbaar
- Geschikt voor meubelinbouw
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, oververhitting
- Geschikt voor LED strips
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 40W 24V 1.67A IP20 dimbaar TRIAC EAGLERISE LS-40V24-D1 Schakelvoeding CV"
| Aanloopstroom: | 20000 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | gecertificeerd voor meubelinbouw (MM) |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Energieverbruik: | 40 W |
| Fabrikant: | EAGLERISE |
| Garantie: | 2 jaar |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 85 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 300 mA |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 49,5 mm |
| Producthoogte: | 33 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 156 mm |
| Serie: | LS |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1670 mA |
| Vermogen: | 40 W |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.