LED Voeding 5W 12V 0.417A IP67 LongLife LED JLV-12005PA Schakelende voeding Constante spanning CV
LED Voeding 5W 12V 0.417A IP67 LongLife LED JLV-12005PA Schakelende voeding Constante spanning CV
€ 6,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4237
LED Mini Voeding 12V
- Compact formaat, eenvoudig te installeren
- Past in inbouwdozen
- Kabellengte Pri./Sec. elk 200mm
- Incl. galvanische scheiding
- Hoge transferefficiëntie
- Groot ingangsbereik (100~250VAC)
- Stabiele constante spanningsuitgang
- IP67, zowel voor binnen- als buitengebruik
- 100% volledige belasting, 100% burn-in getest
- Overbelastings-/kortsluitbeveiliging
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 5W 12V 0.417A IP67 LongLife LED JLV-12005PA Schakelende voeding Constante spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 6 cm |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 26,5 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 21,2 mm |
| Driver afmeting lengte: | 52 mm |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 4 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 4 g |
| Inbouwbreedte: | 26,5 mm |
| Inbouwdiepte: | 21,2 mm |
| Inbouwlengte: | 52 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 80 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 5 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 26,5 mm |
| Producthoogte: | 21,2 mm |
| Productlengte: | 52 mm |
| Serie: | JLV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 417 mA |
| Vermogen: | 5 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,6 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.