LED Voeding 60W 12V 5A IP67 LongLife LED JLV-12060KA-S Schakelende voeding constante spanning CV
LED Voeding 60W 12V 5A IP67 LongLife LED JLV-12060KA-S Schakelende voeding constante spanning CV
€ 17,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4239
DC 12V/60W Voeding incl. galvanische scheiding
- 60W-uitgang, ontwikkeld voor constante 100% volledige belasting
- Zeer efficiënte IC-driver voor LED-verlichting
- Compact formaat, hoge kwaliteit
- Aluminium behuizing, warmte wordt snel afgevoerd, wat garant staat voor een lange levensduur
- Groot ingangsbereik (170~250VAC)
- Stabiele constante spanningsuitgang
- Beschermingsklasse IP67, geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Overbelastings-/kortsluitbeveiliging
- Hoge overdrachtsefficiëntie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 60W 12V 5A IP67 LongLife LED JLV-12060KA-S Schakelende voeding constante spanning CV"
| Aanloopstroom: | 40 mA |
|---|---|
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -30 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 52 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 35 mm |
| Driver afmeting lengte: | 195 mm |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,65 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 52 mm |
| Inbouwdiepte: | 35 mm |
| Inbouwlengte: | 195 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale stroom: | 480 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 52 mm |
| Producthoogte: | 35 mm |
| Productlengte: | 195 mm |
| Serie: | JLV |
| Vermogen: | 60 W |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.