LED Voeding 80W 12V 6.65A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KV-12080-TD Schakelvoeding CV
LED Voeding 80W 12V 6.65A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KV-12080-TD Schakelvoeding CV
€ 73,95
9 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1876
LED Voeding 80W 12V 6.65A IP66 dimbaar TRIAC
- Geschikt voor LED-verlichtingssystemen
- TRIAC Dimmer: Fase-aansnijdingsdimming
- Bescherming tegen kortsluiting, overbelasting, overstroom en oververhitting
- Ingebouwde PFC-functie
- Metalen behuizing
- Beschermingsklasse IP66: geschikt voor gebruik binnens- en buitenshuis
- Ingangsbereik: 180-240VAC
- Constante spanningsuitgang
- Vermogen 80W
Opmerking: Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voeding 80W 12V 6.65A IP66 dimbaar TRIAC LongLife LED KV-12080-TD Schakelvoeding CV"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +60 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | TRIAC |
| Driverafmeting breedte: | 70 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 46 mm |
| Driver afmeting lengte: | 200 mm |
| Driverfabrikant: | SC Power |
| Energieverbruik: | 80 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,87 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,99 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 70 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,07 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,95 kg |
| Nominale stroom: | 560 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productlengte: | 100 mm |
| Serie: | KV |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 6660 mA |
| Vermogen: | 80 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.