LED Voegprofiel geanodiseerd 16 x 15mm opaal 200cm
LED Voegprofiel geanodiseerd 16 x 15mm opaal 200cm
€ 5,93
% € 16,95 (65.01% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4297
LED Aluprofiel voor voegen
Dit artikel is aangemerkt als grootgoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Voegprofiel geanodiseerd 16 x 15 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Er zijn aluprofielen die in voegen kunnen worden geplaatst en daarom ook voeg-aluprofielen worden genoemd.
In de voegprofielen wordt een LED-strip geplakt die het licht via de opale afdekking afgeeft. Het uittredende licht verschijnt als een lichtlijn, wat betekent dat individuele lichtpunten niet of nauwelijks zichtbaar zijn. Door dit lijneffect wordt het voegprofiel vaak gebruikt om overgangen te markeren, zoals tussen raamkozijnen en de muur. Voegprofielen kunnen ook in wand- of plafondpanelen worden geïntegreerd en zo bijdragen aan de basisverlichting van een ruimte. Dit lichteffect is een blikvanger voor gasten en bezoekers. Kantoren krijgen een moderne touch en de lichtomstandigheden worden op een subtiele manier verbeterd. Of misschien wilt u een specifiek gedeelte met lichtlijnen onderscheiden van de rest? Door het inbouwen van de aluprofielen gaat er doorgaans weinig tot geen ruimte verloren. De voegprofielen zijn daarom ook interessant voor inbouw in kledingkasten, keukenkastjes of stellingen.
Alles wordt nog eens extra opgewaardeerd door de juist gekozen LED-strip. Er zijn eenkleurige en meerkleurige LED-strips. Wanneer alleen de witte lichtkleur belangrijk is, raden wij indien mogelijk CCT-LED-strips aan, die met warmwit, neutraalwit of koudwit LED-licht schijnen. Voor gekleurd licht zijn RGB CCT LED-strips een geweldige oplossing.
Het profiel is geschikt voor strips met een maximale breedte van 6 mm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voegprofiel geanodiseerd 16 x 15mm opaal 200cm"
| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Voeg-inbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Inbouwbreedte: | 10 mm |
| Inbouwdiepte: | 13,8 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 16 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.