LED Voegprofiel geanodiseerd 18 x 15mm opaal 200cm
LED Voegprofiel geanodiseerd 18 x 15mm opaal 200cm
€ 5,11
% € 20,45 (75.01% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4300
Geanodiseerd aluminium voegprofiel voor LED-strips
Dit artikel is gemarkeerd als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Voegprofiel geanodiseerd 18 x 15 mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Voegprofielen worden overal gebruikt waar het smal en ondiep is. Spleten, groeven of juist voegen worden met dit vlakke profiel opgevuld.
De LED-strip wordt in het profiel geplakt. De lichtuitstraling vindt plaats via de opale afdekking. Hierdoor ontstaat een lijnlicht.
Stel u wand- of plafondpanelen voor die op regelmatige afstanden met dit lichtgevende voegprofiel worden uitgerust. Er ontstaat een interessante en moderne basisverlichting. Als u de afstanden slim benut, krijgen ruimtes meer diepte. Door de integratie in oppervlakken is het ook een ruimtebesparende oplossing, omdat de ene of andere lamp niet meer nodig is.
Ruimtes of deelgebieden worden met deze lichtlijnen geaccentueerd of er worden nieuwe overgangen gecreëerd.
In planken of kledingkasten kunnen deze voegprofielen worden ingebouwd. Naast de nuttige extra verlichting worden er verdere lichteffecten gecreëerd.
Voor deze lichteffecten heeft u natuurlijk ook geschikte LED-strips nodig, die eenkleurig of meerkleurig kunnen zijn. Met een RGB CCT LED-strip haalt u een alleskunner in huis die, afhankelijk van uw persoonlijke voorkeuren, via afstandsbediening, muurschakelaar, spraakbesturing of app wordt aangestuurd (de geschikte accessoires moeten apart worden besteld).
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "LED Voegprofiel geanodiseerd 18 x 15mm opaal 200cm"
| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Voeg-inbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12 kg |
| Inbouwbreedte: | 12 mm |
| Inbouwdiepte: | 13,8 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 18 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.