LED Voegprofiel geanodiseerd 20 x 15mm opaal 200cm
LED Voegprofiel geanodiseerd 20 x 15mm opaal 200cm
€ 16,07
% € 22,95 (29.98% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Voegprofiel voor LED strips
Dit artikel is aangemerkt als volumegoed en is daarom uitgesloten van normale verzending.
In de levering inbegrepen
- LED Voegprofiel geanodiseerd 20 x 15mm (lengte: 200 cm) met melkachtige afdekking
- Vier bevestigingsclips voor de montage
- Twee eindkappen voor de nette afwerking van het profiel
Voegprofielen zijn vooral geschikt voor smalle uitsparingen, zoals nauwe groeven, spleten, etc. Meestal is een geringe hoogte vereist. Aluminium voegprofielen zijn dan perfect voor gebruik. In plafond- of wandpanelen kunnen deze voegprofielen worden ingebouwd, die dan bijvoorbeeld kunnen worden gebruikt voor de basisverlichting van een ruimte. Zo'n lichtontwerpelement zal ook voor uw gasten een blikvanger zijn.
Misschien wilt u met zo'n lichtlijst ook een overgang creëren, bijvoorbeeld van het kozijn naar de muur, of bepaalde zones scheiden van andere zones.
Met voegprofielen kunnen veel ideeën worden gerealiseerd die in ieder geval een uniek kenmerk voor het interieur zullen zijn.
Ontwerpt u een meubelkast? Voor een beter zicht zorgen dan slim ingebouwde, geanodiseerde voegprofielen.
En u kunt nog wilder plannen ... hoe wilt u de LED-strip aansturen? Met een afstandsbediening of een wandschakelaar? Met spraakbesturing of met uw smartphone? Deze uitbreidingen moeten apart worden besteld.
Het aluminium profiel beschermt de LED-strip tegen beschadigingen en voert de warmte van de strip snel af. Beide factoren dragen bij aan de lange levensduur van de strip.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Afdekking: | gesatineerd |
|---|---|
| Aluminium profielvorm: | Voeg-inbouwprofiel |
| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,12345 kg |
| Inbouwbreedte: | 14 mm |
| Inbouwdiepte: | 13,8 mm |
| Inbouwlengte: | 2000 mm |
| Keurmerken: | CE |
| LED stripbreedte: | 3.5, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2 meter |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Opbouwlengte: | 2000 mm |
| Productbreedte: | 20 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | zilver |
| Productlengte: | 2 m |
| Productlengte: | 2000 mm |
| Verpakkingslengte: | 205 cm |
Aanmelden