LED Wand- en Plafondlamp 12W IP54 4000K neutraalwit
LED Wand- en Plafondlamp 12W IP54 4000K neutraalwit
€ 7,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Ovale wand- en plafondlamp met beschermingsklasse IP54
Deze ovaalvormige lamp is een klassieker onder de lampen. Ook deze wand-/plafondlamp is inmiddels uitgerust met moderne, energiebesparende LED-technologie. De lamp wordt vooral geïnstalleerd in ruimtes die weinig worden bezocht of ruimtes waar men slechts kort aanwezig is: voorraadkast, berging, kelder, stookruimte, tuinhuisje, zolder, wasruimte, bezemkast, garage, enz.
Er is simpelweg voor korte tijd een betrouwbare, pretentieloze lichtbron nodig die trouw zijn werk doet.
De afmeting 210x105x42 mm maakt deze 12W-lamp compact en deze wordt eenvoudig aan plafonds of wanden geïnstalleerd. De 840 lumen zorgen voor een goede helderheid en de neutraalwitte lichtkleur voor een helder zicht.
Vanwege de beschermingsklasse IP54 is de lamp geschikt voor vochtige ruimtes en buitengebruik.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal leds: | 60 |
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | grijs |
| Beschermingsgraad (IP): | IP54 |
| Breedte van de verpakking: | 21,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverfabrikant: | Howlonger |
| EPREL-registratienummer: | 905360 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,3 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 105 mm |
| Inbouwdiepte: | 42 mm |
| Inbouwlengte: | 210 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 4000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | neutraal wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 840 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 840 Lumen |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Opwarmtijd: | 0,5 s |
| Powerfactor: | 0,5 |
| Productbreedte: | 105 mm |
| Producthoogte: | 42 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 210 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingshoogte: | 19,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 65,4 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden