LED Zuil 150cm 100W 360° Verlichting 9.000lm IP44
LED Zuil 150cm 100W 360° Verlichting 9.000lm IP44
€ 254,95
Niet langer beschikbaar
LED Zuillamp voor de bouw
De 100W LED zuil heeft een hoogte van 150 cm. Met deze zuillamp wordt een 360° verlichting van bijvoorbeeld ruimtes of andere bouwplaatsen bereikt met een helderheid van 9000 lumen. De bouwlamp schijnt met een koud witte lichtkleur.
Met deze zuillamp werkt u dus ook in het donker met optimale lichtomstandigheden.
De lamp heeft een inklapbaar statief. Aan één poot kan de stroomkabel worden opgerold. Met dit statief staat de lichtzuil stabiel en kan deze tegelijkertijd ruimtebesparend worden opgeborgen.
De zuillamp wordt geleverd met een draagriem voor eenvoudig transport.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | opaal |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | geel |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Dimbaar: | Nee |
| EPREL-registratienummer: | 897446 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 100 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,43 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,52 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 6 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 5500 K |
| Kleurweergave: | 70 Ra |
| LED-chip-type: | SMD2835 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 9000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,43 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 9000 Lumen |
| Nominale stroom: | 2600 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,9 |
| Productbreedte: | 180 mm |
| Producthoogte: | 1450 mm |
| Productkleur: | geel |
| Productlengte: | 101 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Stralingshoek: | 360 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 900 Watt |
| Vermogen: | 100 W |
| Verpakkingslengte: | 155 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden