Leeg veld voor LED Letter Klik
Leeg veld voor LED Letter Klik
€ 3,57
% € 6,45 (44.65% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3424
Leeg veld voor LED Letter Klik
Het lege veld is in feite een sokkel of een basisbehuizing zonder klikletter. Het lege veld wordt voornamelijk gebruikt om woordscheidingen te verduidelijken. Het lege veld garandeert de stroomtoevoer naar de andere letters, zonder zelf op enige wijze te verlichten.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Leeg veld voor LED Letter Klik"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,14 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,14 kg |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.